O firmě

Fermacell systém Systém  suché výstavby Expert na Fermacell Fermacell v praxi

Historie

Firma Stavby 3000 byla založena podnikatelem Robertem Paterou s cílem dodávat kvalitní stavební práce pro menší stavby i pro větší investiční celky jako subdodavatel. Firmě se podařilo získat řadu zakázek na aplikaci Fermacell systémů, kde získala potřebné zkušenosti.

Vítejte na stránkách firmy STAVBY3000, založené v roce 2004 s předmětem podnikání montáž suchých staveb.

Od roku 2007 má naše firma zkušenosti s prací se sádrovláknitými deskami Fermacell. V roce 2009 byla pro tuto práci odborně vyškolena,získala certifikát ….a stala se FERMACELL EXPERTEM s působením po celé ČR.

Pracujeme s tímto přírodním materiálem,protože splňuje stále se zvyšující nároky na kvalitu bydlení a zdravého života a vyhovuje požadavkům moderního bydlení,jako je šetrnost k životnímu prostředí,vysoká kvalita a zdravotní nezávadnost,dlouhá životnost,pevnost,požární bezpečnost, protihluková a tepelná izolace.

Máme za sebou řadu zakázek (viz realizace) .Výhodou je rychlá realizace díky použitému materiálu a jeho všestrannému využití.

Fermacell Vám nabízí komplexní řešení stavby od podlahy po střechu,takže pokud jste se rozhodli stavět nebo rekonstruovat,neváhejte nás kontaktovat ke zpracování cenové nabídky,která je nezávazná a zdarma.

Těšíme se na spolupráci

Firemní krédo

Naše firma nechce být pouze tuctovým dodavatelem levných stavebních prací, kde se to někdy hemží reklamacemi a nespokojeností zákazníků. O kvalitě a spokojenosti klientů rozhoduje mnoho faktorů. Jedním z hlavních faktorů je celková friemní filozofie, jaký dlouhodobý cíl firma sleduje. Pokud je kolektiv pracovníků firmy zaměřen na okamžitý zisk a minimalizaci práce, potom dlouhodobé výsedky za moc nestojí. Krédem naší frimy je stát se jednou z nejlepších firem na dodávku a montáže Fermacell desek.